رنگ آرایش برای ۲۰۱۸

در این نوشتار ما شما را راهنمایی می کنیم که چگونه از رنگ سال ۲۰۱۸ (رنگ بنفش) در آرایش خود استفاده کنید.

آرایش به رنگ سال ۲۰۱۸

رنگ بنفش رنگ اصیل اشرافی سال ۲۰۱۸ است که پیچیدگیهای خاص خودش را دارد و رنگ بسیار آرامش بخشی است و از این رنگ زیبا می توانید در فصل بهار و تابستان نیز استفاده کنید و به چهره خود زیبایی خاصی بدهید.

استفاده از رنگ سال و هر رنگی که مد می شود می تواند ظاهر شما را به روز تر و مطابق با فشن نشان دهد که البته باید در انتخاب لباس و آرایش خود نیز بسیار دقت کنید.رنگ بنفش یا ویولت که رنگ سال ۲۰۱۸ است، سرشار از انرژی است و آرایش چهره شما را بسیار زیبا جلوه می دهد. در این مطلب به شما میگوییم که از این رنگ زیبا چگونه استفاده کنید.

سایه چشم بنفش

اگر از در آرایش چشم خود از سایه چشم استفاده می کنید می توانید برای سال جدید پالت رنگی تهیه کنید که ترکیبی از رنگ های بنفش را در ان داشته باشید. پیش از اینکه آرایش چشم را انجام دهید باید از بروز اشتباهات هنگام آرایش خودداری کنید تا بهترین آرایش چشم را داشته باشید. اگر از رنگ های ترکیبی در آرایش چشم استفاده می کنید بهتر است از رنگ بنفش در کنار رنگ های خنثی یا نقره ای روشن استفاده کنید تا ترکیب بهتری ایجاد کنید.

آرایش چشم رنگ سال ۲۰۱۸

اگر می خواهید آرایش شما بسیار پر زرق و برق باشد می توانید از طیف رنگ های بنفش در سایه چشم استفاده کنید و سعی کنید از ترکیب تیره رنگ بنفش نیز بیشتر استفاده کنید تا سایه چشم زیبایی داشته باشید.
همچنین بخوانید : نحوه انتخاب بهترین رنگ برای آرایش چشم
لاک بنفش بزنید
رنگ بنفش رنگی قدرتمند و مجلل است، این رنگ دستان شما را شیک و زیبا نشان میدهد. اگر اهل هماهنگ کردن رنگ لاک و لباس هایتان هستید می توانید پیراهنی مشکی با لاک بنفش همراه کنید یا لاک را با کیف یا کفشتان ست کنید تا شیک و زیرک دیده شوید. در هوای سرد سال از بنفش تیره و در فصلهای گرم از بنفش روشن برای لاکتان استفاده کنید.
همچنین بخوانید : نکات و آموزش های آرایش صورت

آرایش ناخن رنگ سال ۲۰۱۸

رژ لب در رنگ بنفش انتخاب کنید
شاید تا به امروز انتخاب این رنگ برای رژ لب کمی دشوار بوده، اما با معرفی رنگ بنفش بعنوان رنگ سال ۲۰۱۸ با آسودگی بیشتر، رژ لبی در رنگ بنفش انتخاب کنید. رژ لب مایع برای اینکه براق تر است و به لب حجم می دهد انتخاب بهتری برا خانمهایی است که لبهای باریک دارند.

آرایش لب رنگ سال ۲۰۱۸

 ریمل رنگی بنفش استفاده کنید
یکی دیگر از لوازم آرایشی که کمتر استفاده می شود ریمل های رنگی است. معمولا همه ما بیشتر ریمل مشکی یا قهوه ای برای آرایش چشم استفاده می کنیم. اما استفاده از ریمل رنگی آن هم رنگ سال می تواند شما را متفاوت تر نشان دهد. اگر به یک مهمانی عصر یا دور همی دوستانه دعوت شده اید با لباسهای اسپرت ریمل بنفش بزنید و متفاوت باشید.

آرایش چشم رنگ سال ۲۰۱۸

یادتان باشد که استفاده از رنگ سال، شما را آگاه از روند مد نشان میدهد، اما هرگز در استفاده از آن زیاده روی نکنید.
رنگ سال ۲۰۱۸ برای رنگ مو هم توصیه شده است که شما می توانید رنگ تیره آن را برای موهای خود انتخاب کنید و چهره ای متفاوت و زیباتر از قبل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *